Cengiz DELİKTAŞ

İşte BİZİMKENT Tiyatro

Hayatımız boyunca ufak tefek ve ya büyük sevinçler yaşadık ,tabi ki  acılar da yaşanmıştır, fakat şimdi karar verdik Acı ve Gülmeyi BİZİM KENT tiyatroda beraberce e yaşamaya ve bu yaşamları sizlere oyun olarak sergilemek için yapılan çalışmalar başlandı. Şöyle bir şey söylemeliyim ki gerçekten en güzeli,  bu olayları görsel olarak tarafınıza sunmak   , beraberce yaşamak olamaz mı dedik ve MERHABA BİZİM KENT TİYATRO olarak sizlerle beraberce , sizlere de yaşatmak o duyguyu hepimiz birlik olarak o güzel sahnede hepimiz beraberce yudum , yudum tatmak neşeli dakikaları hep beraberce tadına varmak için çalışmaya başladık.
Bir uğraş verip tabi mücadele ve en iyisi olarak karşınıza çıkmak o tatlı duyguyu tüm Bizim kent sakinleri ile beraber yaşamak, ne kadar güzel bir olay değilmidir.
İşte tarafınıza kısaca BİZİM KENT tiyatro ‘ nun kuruluş amacı , Ayrıca içlerde gizli kalmış ufak tefek hareketlerle bir gerçek olan sahne performansı’ nı yaşadıkça gördük. Bu çalışmalarımızda Bize hocalık eden başta Tahsin Begimgil olmak üzere Barış Akengin hocalarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Kapalı