Cengiz DELİKTAŞ

Gene Tiyatro, Yine Tiyatro

BİZİMKENT ‘ in güzel insanları, diyerek derneğe girdiğimiz o güzel günlere selam ve merhabalar olsun.

Bir önceki yazımda yazdığım, bir sonraki yazımda tarafınıza aktaracağım dediğim olay hakkında bilgi verebilir miyim, sizlere diye düşündüm.

Önce öğrenci olarak aramıza giren ve sonra kendisini profesyonel tiyatrocu olarak tanıtan ve çalışmalarımızda Usta olarak kendisine saygı duyduğumuz ve ki kendisi ile iyi geçindiğimiz hoca olarak da gördüğümüz kişi bir şekilde yönetmen yardımcılığından ani şekilde ayrıldı. Peki, sebep ne dersiniz diye düşünüyorum. Bir türlü bulamıyorum. Ve ayni anda , BİZİMKENT TİYATRO da role hazırlanan fakat seyirci korkusu ve ya çalışma saatlerinin fazlalığını v.b öne sürerek ayrılan bir iki kişi olsa bile BİZİMKENT TİYATRO yine de gururla yoluna devam edecektir.

Ve bu arada bizim hep yanımızda durup destekleyen Tahsin Hoca’mıza da selam olsun, Emekleri ve çabası için teşekkür ederim.

Neyse bu tip olaylar, bizi daha çok yolumuza devam etmemizi sağlıyor. Ne mutlu Tiyatro çalışmalarımız disiplinli bir şekilde devam ediyor.

Burada bir değiş aklıma geliyor “Bir gideriz ve Bin geliriz” ne güzel bir değiş değil midir? O bize bu şekilde vuruş yapanlar görecekler ki Tiyatro başarmış oyunu oynadığımız zaman vay be, helal olsun başardılar, diyeceklerini şimdiden duyar gibi oluyorum, İŞTE BUDUR BE.

Bu yazıda böyle bir konuya girmek istemezdim, fakat yazarken aklıma geldi ve beynim parmaklarıma hükmetti, bende yazayım dedim tabi ki sizinde bilginiz olsun dedim. Ama yine de Bahar ve mutluluk çok güzel değil mi?

Ve YAŞASIN BİZİMKENT TİYATRO. Diye haykırmak ve yine de haykırmak – Haykırmak istiyorum.

Herkesin 23 Nisan 2019 günü ve Arkasından gelen 1 MAYIS ‘ ı KUTLU OLSUN.

SAYGILAR VE SEVGİLERİMİZLE,

SİZLERİ SEVİYORUZ.

Şimdilik eyvallah.

İlgili Makaleler

Kapalı