Beylikdüzü

Beylikdüzü’nde Sivil Hayat güçlendikçe başarı da artacak

Beylikdüzü’nde tüm canlıların ve doğanın el ele olması için faaliyet gösteren Beylikdüzü El Ele Yaşam Derneği, hafta sonu bir kahvaltı düzenledi. Kahvaltıda, derneğin amacıyla ilgili bilgiler veren Dernek Başkanı Alev Sakar, “Sosyal statü gözetmeksizin tüm canlıları içinde barındırmak, sorunlarını araştırmak, sorunları doğru tespit edip, çözüm üretmek, sosyal dayanışmayı sağlamak istiyoruz” dedi.

Sakar: Paylaştıkça büyüyeceğiz

Beylikdüzü’nde kurulan derneğin hedefinin İstanbul’a ve Türkiye’ye yayılmak olduğunu da belirten Sakar, “Misyonumuzu hayata geçirirken çağdaş, laik, demokratik ve Cumhuriyet’imizin yolunda asla taviz vermeden ilerleyeceğiz. Vizyonumuz ise Atatürk’ün yolunda kararlı yürümek olacak. Sevgimizi, şefkatimizi, yüreğimizi, bize elini uzatan herkesle paylaşacağız. Unutmayalım paylaştıkça büyürüz” diye konuştu.

İmamoğlu: Sivil hayat güçlendikçe başarı da artacak

2012’de kurulan derneğin kurucuları arasında bulunan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise, “Bu tip derneklerin artmasını ilçemize değer katacaktır. Derneklere sahip çıkan herkes benim başımın tacıdır. Çünkü sivil hayat ne kadar güçlenirse o kadar başarılı oluruz. Sivil hayat başarılı olursa, hiçbir siyasi irade hatalı eylemlerde bulunamaz” diye konuşarak sivil hayatın güçlü olması gerektiğinin altını çizdi.

İlgili Makaleler

Kapalı