BeylikdüzüGenelGündem

23 Nisan dolaysı ile Beylikdüzü belediye başkanı olan Küçük öğrenci Asya Yıldırım

Bahçeşehir Koleji 5. Sınıf öğrencisi Rukiye Asya Yıldırım bir günlüğüne Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu.
Tüm Dünya çocukları adına barış diliyorum”

Bir günlüğüne Beylikdüzü belediye başkanı olan minik öğrenci Asya Yıldırım

“Bugün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Demokrasinin kalbi ve milli iradenin temsil makamı meclisimizin açılışının 98. Yıl Dönümü olan 23 Nisan 1920 tarihi, milletimizin bağımsızlığa ulaşma yolunda kendi iradesi ile başlattığı en önemli adımdır.
Belediye Başkanımız tarafından O’nu temsil yetkisi ile onurlandırılmış bir birey olarak hepinizi selamlıyorum. Bugün burada olmamızın en başında büyük önder Mustafa Kemal Atatürk vardır.
Beylikdüzü Belediyesi olarak ilçemizde Avrupa Yakası’nın huzurla yaşanabilecek bir yeri olması yolunda önemli işler yaptık. Doğru yönetim ile gelecek yüzyılı tasarlayan, canlı bulvarları, insanı kucaklayan tematik parkları, denizi, yeşili ile, kültürel ve sanatsal etkinliklerimiz ile yıldız ilçe haline gelmek hedeflerimiz arasındadır. Bunları halkımız ve çalışanlarımızın desteği ile sağlayacağımıza söz veriyorum. Tüm Dünya çocukları adına barış, mutluluk ve huzur dolu bir geleceğin bizlerin olmasını diliyorum.

Küçük başkanı dikkatlice dinleyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Bu koltuğun sahibi ilçede yaşayan 350 bine yakın insandır, sen bugün onları temsilen burada oturuyorsun.” dedi.

İlgili Makaleler

Kapalı