BeylikdüzüGenelKültür-Sanat

AŞK NEREDE? 25 EYLÜL’DE SİNEMALARDA

Romantik komedi filmi “Aşk Nerede?” 25 Eylül’de beyazperdede!

Başrolde BKM Çok Güzel Hareketler’den Ayça Erturan’ın yer aldığı, senaristliğini ve yönetmenliğini Vay Başıma Gelenler! film serilerinden tanıdığımız Semra Dündar’ın yaptığı romantik-komedi tarzındaki film, UİP dağıtımıyla bayram haftası vizyona girecek. Filmin yapımcılığını ise daha önce yine “Vay Başıma Gelenler” film serisinin sahibi olan Kült Film, Kemal Öğün üstleniyor.

Filmin Ana Fikri : “Her Prens Beyaz Atlı Değildir!” 🙂

Film; evlenme çağına çoktan gelmiş, ancak hala kendisine uygun bir koca bulamamış olan, “aşkı” ve “doğru erkeği”, günümüzdeki pek çok genç kadın gibi, kafasındaki “zengin, kariyerli, yakışıklı…” gibi uzayıp giden bir listeyle, karşısına çıkan “yanlış erkek” lerde arayan “kariyerli bir genç kadın”la, “yakışıklı bir taksi şoförü” arasındaki sürpriz ve imkansız bir aşkı anlatıyor.
Yeşilçam’dan bu yana tamamı Antalya’nın merkezinde çekilen ilk film olma özelliği taşıyan Aşk Nerede?, Kaleiçi, Lara, Düden Şelalesi gibi romantik mekanlarda ve şehrin kalbinde çekilerek, Antalya’nın doğal güzelliklerini seyirciyle “bayramda” buluşturmaya hazırlanıyor!

AskNerede_Poster_Final (1)

vlcsnap-2015-08-26-22h21m34s91

vlcsnap-2015-08-26-22h20m29s197

papagan3

İlgili Makaleler

Kapalı