BeylikdüzüManşet

YAŞAM VADİSİ BRASSOLİST EZGİLERİYLE YANKILANACAK

BEYLİKDÜZÜ KLASİK ‘TAZE BİR NEFES’ KONSERİYLE BAŞLIYOR

Beylikdüzü Belediyesi’nin bu yıl altıncısını düzenlediği Beylikdüzü Klasik Müzik Günleri, 10 Ağustos akşamı ‘Taze Bir Nefes’ konseri ile başlıyor. Brass quintet biçimine bir solist ekleyen Türkiye’deki ilk grup olma özelliği taşıyan Brassolist kendi düzenlemelerinden oluşan repertuvarları ile İstanbullu müzikseverlere büyülü bir gece yaşatacak.

6. Beylikdüzü Klasik Müzik Günleri, Yaşam Vadisi’nde başlıyor. Katılanlara unutulmaz anlar yaşatacak Beylikdüzü Klasik, 10 Ağustos akşamı saat 21.00’de, Brassolist grubunun ‘Taze Bir Nefes’ konseri ile açılış yapacak. 2015 yılında İstanbul Devlet Opera ve Balesi brass sanatçıları tarafından kurulan Brassolist quintet, jazz standartlarından türkülere uzanan renkli repertuvarını bir solist eşliğinde dinleyiciye sunacak. Pandemi tedbirleri kapsamında alana girişler ise kontrollü yapılırken tüm katılımcılar maske ile konser alanına alınacak. Bunun yanı sıra dezenfektan noktalarının bulunduğu konser alanında oturma düzeni de sosyal mesafe kuralına uygun olarak oluşturulacak.

TARİH: 10 Ağustos Pazartesi

SAAT: 21:00

YER: Yaşam Vadisi6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi”

ADRES: Yaşam Vadisi 1. Etap, Adnan Kahveci Mahallesi – Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Kışla Caddesi ve Derviş Eroğlu Caddesi arası Beylikdüzü – İstanbul

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı