BeylikdüzüKültür-Sanat

Kültürsem Akademi Uygulamalı Sınav Başvurusu

Beylikdüzü Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan KÜLTÜR-SEM (Sürekli Eğitim Merkezi) Akademi uygulamalı sınav başvurusu kayıtları başladı. 11 Ekim tarihine kadar devam edecek kayıtlara 10 yaş ve üzeri nota bilgisi olan tüm sanatseverler başvurabilecek. Beylikdüzü Atatürk Kültür Sanat Merkezi’nden şahsen veya www.beylikduzu.istanbul adresinden online olarak alınan kayıtlar sonrasında ise 13-14 Ekim tarihlerinde Beylikdüzü Atatürk Kültür Sanat Merkezi’nde uygulamalı sınav yapılacak.

Başvurularda kontenjan sınırlaması yok

Sınav başvurusu esnasında ise herhangi bir kontenjan sınırlaması bulunmuyor. Yapılan uygulamalı sınavdan geçer not alan herkes akademi derslerine katılabilecek. Akademi’ye girmeye hak kazanan öğrencilere ise alanında uzman eğitmenler tarafından; Piyano, Keman, Bağlama, Gitar, Viyola, Viyolonsel, Trompet, Trombon, Flüt, Fagot, Obua, Klarnet, Tuba, Kontrbas, Korno ve Vurmalı Çalgılar branşlarında eğitimler verilecek.

KAYIT TÜRÜ: Şahsen / Online

KAYIT TARİHİ: 19 Eylül-11 Ekim 2018

SINAV TARİHİ: 13-14 Ekim

SINAV CİNSİ: Uygulamalı Sınav

YAŞ ARALIĞI:  Çocuklar İçin 10 -18 Yaş aralığı / Yetişkinler İçin 18 Yaş ve Üzeri

KAYIT ŞARTI: Nota Bilgisinin Olması Gerekmektedir.

KONTENJAN: Sınav başvurusu esnasında herhangi bir kontenjan sınırlaması bulunmamaktadır. Yapılan uygulamalı sınavdan geçer not alan herkes akademi derslerine katılabilecektir.

 

İlgili Makaleler

Kapalı