Beylikdüzü

“Vücudunu Tanı, Sağlığını Koru” Hareketi Başladı

"Vücudunu Tanı, Sağlığını Koru" Hareketi Başladı

Beylikdüzü’nde Yaşam Vadisi 1. Etap’ta düzenlenecek olan “Vücudunu Tanı, Sağlığını Koru” etkinliği, 3 hafta boyunca farklı noktalarda gerçekleştirilecek. Etkinlik kapsamında Beylikdüzü sakinleri, vücut kitle indeksi, vücut ölçümleri ve duruş analizleri gibi işlemleri ücretsiz olarak yaptırabilecekler.

Etkinlik, sağlıklı yaşam konusunda farkındalığı artırmayı hedefliyor. Beylikdüzü’nde yaşayanlar, vücutlarını daha iyi tanımak ve sağlıklarını korumak için bu fırsattan yararlanabilecekler. Etkinlikte, uzmanlar tarafından yapılan ölçümler sayesinde kişilerin vücut kitle indeksleri, vücut ölçümleri ve duruş analizleri gibi bilgiler elde edilecek.

Etkinlik, Beylikdüzü’nde yaşayan herkesin katılımına açık olacak ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Bu sayede, sağlıklı yaşam konusunda farkındalığı artırmak isteyen tüm Beylikdüzü sakinleri bu fırsattan yararlanabilecekler. Etkinlik tarihleri ve yerleri, Beylikdüzü Belediyesi tarafından duyurulacak.

Sağlıklı yaşam için önemli olan vücut kitle indeksi, vücut ölçümleri ve duruş analizleri gibi bilgilerin ücretsiz olarak ölçüleceği “Vücudunu Tanı, Sağlığını Koru” etkinliği, Beylikdüzü’nde yaşayanlar için önemli bir fırsat olacak. Etkinliğe katılımın ücretsiz olması, herkesin sağlığına daha fazla önem vermesine ve sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmasına yardımcı olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı