BeylikdüzüGenel

Selda Bağcan Konseri Beylikdüzü ‘nü Hayran Bıraktı

Beylikdüzü, muhteşem bir kalabalığa ev sahipliği yaptı. Türkülerin kraliçesi Selda Bağcan, Dünya Barış Günü’nde verdiği muhteşem konsere güçlü sesiyle damgasını vurdu. Konserde sahneye elinde güvercinlerle çıkan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu, Milletvekili Süleyman Çelebi ve Sanatçı Selda Bağcan ile birlikte “Yurtta Barış, Dünya’da Barış” diyerek barış güvercinlerini gökyüzüne bıraktı.

Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları, 1 Eylül Dünya Barış Günü’nde Halk Müziği’nin güçlü sesi Sanatçı Selda Bağcan, Beylikdüzü’lülere coşku dolu bir akşam yaşattı. Seslendirdiği barış şarkılarıyla Beylikdüzü halkına unutulmaz bir akşam yaşatan Selda Bağcan, Yalan Dünya, Memleketim, Yuh Yuh, Sivas’ın Yolları gibi şarkılarıyla barış mesajları vererek Beylikdüzü halkının gönlünü fethetti.

Güvercinler barış için uçtular

Konserde ellerinde güvercinlerle sahneye çıkan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi ve Sanatçı Selda Bağcan’ın kendisine eşlik etmesini isteyerek, “Yurtta Barış, Dünya’da Barış” sözleriyle birlikte güvercinleri gökyüzüne bıraktı.

İlgili Makaleler

Kapalı