BeylikdüzüGenel

İmamoğlu Emekli Öğretmen İbrahim Türker’i evinde ziyaret etti

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Nisan’ın anlam ve önemi sebebiyle Beylikdüzü’nde yaşayan Köy Enstitüleri’nden mezun olan 90 yaşındaki emekli öğretmen İbrahim Türker’i evinde ziyaret etti.

Belediye Başkanı İmamoğlu ile öğretmen Türker arasında keyifli bir sohbet gerçekleşti. Beylikdüzü’nde üstün bir başarı gerçekleştiğini söyleyen Türker, Başkan İmamoğlu’nun başarısını tebrik etti. İmamoğlu da teşekkür dileklerini ileterek, “Siz bizim öncümüz oldunuz. Başarıya ulaştığımız bu yolda bizlere moral verdiniz” diye konuştu.

“İmamoğlu Beylikdüzü’nün Tümünü Kucaklayacak”

Hoş sohbet şeklinde ilerleyen ziyaret önemli mesajlara da tanık oldu. İbrahim Türker, “Bu ülke Türküyle, Gürcüsüyle, Çerkeziyle ve her kesimiyle bizim. Şimdi Belediye Başkanı olan Ekrem İmamoğlu, bunu bana yıllar öncesinde söylemişti” şeklinde konuştu ve İmamoğlu’nun Beylikdüzü’nün tümünü kucaklayacağını söyledi. Çok geniş alana hizmet edeceğini, çok kişilere yardımcı olmanın mutluluğu ile yaşayacağını da konuşmasına ekleyen Öğretmen Türker, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı’nı da en içten dilekleri ile kutladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı