BeylikdüzüGenel

Güzel Bahçe Cafe Restaurant / Nargile Beylikdüzü

Beylikdüzü’nde saklı kalmış cennetleri sizin için keşfetmeye devam ediyoruz. Güzel Bahçe Cafe Restaurant ‘ta Beylikdüzü’nde saklı kalmış cennetlerden biri..

 

beylikduzu-kahvalti

Beylikdüzü Belediyesi Metrobüs durağında indiğinizde yolun Marmara Park tarafında, yürüme mesafesi ile 1 dk da (Yunus Balta Kültür Merkezinin Arkasında) ulaşabileceğiniz bu güzide mekana ulaştığınızda bu kadar yüksek binanın arasında kendinizi birden yeşil doğal bir vahada bulacaksınız.

beylikduzu-nisan-gecesi

Mekana ilk giriş kapısından adımınızı attığınızdan itibaren sizi karşılayan su fıskıyesinin müzikle dans eden şahane dansını seyredip gelen şelale misali su sesiyle tüm şehir keşmekeşinden uzaklaşıp tamamen havanızın değiştiğine şahit olacaksınız. Güzel Bahçe Cafe Restaurant’ı  keşfedenlerin bu mekandan bir daha uzak duramama sebeplerinden başlıcası da bu.

beylikduzu-kina-gecesi

Güzel Bahçe Cafe Restaurant’ın Beylikdüzü’ndeki saklı cannetlerden biri olmasının tek nedeni tabiki sadece bu şahane atmosferi de değil. Mükemmel leziz kahvaltı masası, her öğün rahatlıkla yiyebileceğiniz harika menülerinin yanında bu doğal manzara karşısında Nargile keyfini yapabilme imkanını da sizlere sunuyor. Tüm bu özellikler ile Güzel Bahçe Cafe Restaurant’a bir defa misafiri olduğunuzda hem hayran kalacak hemde herkezin bu harika mekanı görmesinizi tavsiye edeceksiniz.

beylikduzu-nisan-gecesi-mekani

Güzel Bahçe Cafe Restaurant tüm nişan ve kına gecesi törenleri içinde bulunabilecek en iyi mekanlardan biri.

Ayrıca 28 Haziran 2014 Cumartesi günü başlıyacak Ramazan Ayı’na özel olarak İftar ve Sahur için özel hazırlanmış ramazan özel menüleri de Güzel Bahçe Cafe Restaurant Beylikdüzü’nde bulabileceksiniz.

 

Adres : Güzel Bahçe Cafe Restaurant
Güzelyurt Mahallesi Yunus Balta Kültür
Merkezi Arkası Beylikdüzü ‘nde

GÜZELBAHÇE TELEFON:
0530 158 6460 Feyyaz bey

Bilgi için Tel :
0542 548 34 65 Mikail Bey

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı