Beylikdüzü

Ekrem İmamoğlu, yol arkadaşım dediği Selen’in evine iftar yaptı

Ramazan ayında “Beylikdüzü Belediyesi Gönüllüleri” ismini verdikleri gönüllü ekibiyle her iftar vakti vatandaşın evine misafir olmaya devam ediyor. Ekibin bir üyesi olarak her akşam bir ailenin iftar sofrasına misafir olan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, son olarak yol arkadaşım dediği engelli genç kız Selen’in evine misafir oldu.

İkramların çoğunun Selen tarafından hazırlandığını belirten annesi, “Sizinle dostluğu zaten malum, ilk tanıştığınız günden beri her zaman etkinliklerinize katılıyor ve sosyal medya üzerinden de sıkı takipçiniz. Ziyaretinizi hiçbir zaman unutmayacak” diye konuştu. Genç kızın hazırladığı yemeklerin tadına bakan Başkan İmamoğlu ise, Selen’in becerisine hayran kaldı.

“Selam Verip, Hal Hatır Sormak Çok Değerli”

Ziyarette, genç kızın ailesiyle sohbet eden İmamoğlu, Ramazan ayı boyunca amaçlarının Beylikdüzü’nde paylaşım duygusunu pekiştirmek olduğunun altını çizerek, “Bu tür ziyaretler bizi birbirimize yaklaştırıyor. Evlere giderek vatandaşımızı dinliyoruz, tespitlerini duyuyoruz, fikirler alıyoruz. O yüzden her muhabbet bizim için çok değerli” diye belirtti.

İlgili Makaleler

Kapalı