Beylikdüzü

Euromoda Grup (Prenses Bijuteri) 50. Yılını Kutluyor

Euromoda Grup, 50. kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Türkgenç, bu özel gün vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Türkiye genelinde 50’den fazla mağazasıyla adından söz ettiren Euromoda Grup ve öncü markası Prenses Bijuteri, 50. kuruluş yıl dönümünü kutluyor. EUROMODA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Türkgenç, bu özel gün vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Euromoda Grup, Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olarak 50 yıl boyunca sektördeki liderliğini sürdürmüş, müşterilerine kaliteli ürün ve benzersiz alışveriş deneyimleri sunmuştur. Prenses Bijuteri markasıyla özdeşleşen Euromoda Grup, sektördeki başarılarına bir yenisini ekleyerek 50. yılını kutlamanın heyecanını yaşıyor.

Euromoda Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Türkgenç, 50. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bugün, Euromoda Grup olarak gururla kutladığımız 50. yılımıza şahitlik ediyoruz. Prenses Bijuteri markamızın Türkiye genelindeki 50’den fazla mağazası ile halkımıza hizmet veriyor olmaktan dolayı büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Ayrıca, grup merkezinin Beylikdüzü’nde bulunmasının bizim için ayrı bir anlamı var. Bu uzun ve başarılı yolculukta bize destek olan değerli müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür etmek istiyoruz. Gelecekte de sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi ve daha birçok başarıya imza atmamızı bekliyoruz.

Euromoda Grup, 50. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Prenses Bijuteri Mağazalarında düzenlediği özel indirimler, kampanyalar ve sürprizlere devam ederek müşterilerine teşekkür etmeyi planlıyor. Ayrıca, Euromoda grubun e-ticaret siteleri üzerinden de kampanyalı ürün satışlarına 50. yıl kutlamaları dolayısı ile yeni kampanyalar ile devam edeceği belirtildi.

Beylikduzu.com ailesi olarak, Euromoda Grup’u 50. kuruluş yıl dönümünde kutlar, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı