BeylikdüzüGenel

Belediye’nin Alkışlanan Uygulamaları

Beylikdüzü Belediyesi Basın Yayın ve  Halkla İlişkiler Müdürü Taner Çetin Beylikduzu.com ‘u ağırladı.

15 Yıllık Avcılar Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ardından geçtiğimiz yılbaşı Beylikdüzü Belediyesi bünyesine katılan Taner Çetin’in Beylikdüzü Belediyesinin Etkinlik ve gelecekte planlananlar hakkında bir söyleşi yaptık.

Taner-celik-pazar-sohbeti

Beylicium AVM ‘nin 4. Katında bulunan sinemanın 2 salonu Beylikdüzü Belediyesi Tarafından yenilenerek herkesin Bedava olarak kaliteli ve ödüllü filmleri izleyebileceği bir yere dönüştürdü. Taner Çetin, son olarak Beylicium Alışveriş Merkezinde atıl durumda bulunan sinemanın değerlendirilerek yeniden açılması ve Beylikdüzü Sakinlerinin kullanımına sunularak çok beğenilen ödüllü filmlerin Bedava Gösteriminin yapılması uygulaması ile beğeni alan Beylikdüzü Belediyesinin Etkinlik ve Faaliyetlerinin en etkin isimlerinden. Beylikduzu.com ‘a da gelen olumlu yorumları kendisine ilettiğimiz Taner Bey, Beylikdüzü Sakinlerine Bedava Sinema Gösterimi sırasında bir sinema nostaljisinin yaşatılması, hatırlanılması adına ilram olarak ücretsiz gazoz ve mısır verdiklerini ve eskiden uygulanan Belediye Sinemasını tekrar hatırlatmak istediklerini belirtti.

20160102131332

Taner Çetin, Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu gibi vizyonu geniş birisiyle çalışmanın avantajını tüm Beylikdüzü Belediyesi etkinlerinde kendini gösterdiğini belirtti. Barış ve Sevgi Buluşmaları, Uluslararası Heykel Sempozyumu, Beylikdüzü Klasik Müzik günleri ve Sevgililer Günü etkinlikleri ile bu farkın daha çok anlaşıldığını belirten Çetin’den sohbetimizin ana konusu Beylikdüzü Belediyesi Sineması hakkında daha fazla bilgi istedik.

Beylikdüzü Belediyesi Sinemasında her hafta cuma günü gösterime sokulan filmler yaklaşık 10 kişiden oluşan bir ekip tarafından belirleniyor. 160 ve 180 kişilik olmak üzere toplam 2 salonda gösterime sokulan filmlerden bir tanesi çocuklara yönelik olarak seçiliyor.

Beylikdüzü Belediyesi Sineması sadece ödüllü yerli ve yabancı filmlerin gösterim yeri olmayacağı, bununla birlikte Yılmaz Güney, Kadir İnanır, Türkan Şoray filmleri gibi Yeşilçam klasikleri gösterimi, Belgesel ve kısa filmlerinde gösteriminin ilerleyen zamanlarda yapılacağını belirtti.

Beylicium’un 4. katında bulunan Beylikdüzü Belediyesi Sinemasına beylikdüzü sakinlerinin göstermiş olduğu ilgi ise herkesi memnun edecek düzeyde. Hafta içi % 80 doluluk oranına ulaşan film gösteriminde hafta sonu ise yer bulabilmeniz için erken davranmanız gerekiyor. Çünkü filmler %100 doluluk oranıyla yani kapalı gişe oynuyor.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı