Beylikdüzü

BodrumArt İzmir Antika ve Sanat Fuarı’nda

BodrumArt Sanat ve Kültür Derneği Sanatçıları, IAAF İzmir Antika ve Sanat Fuarı'nda

İzmir, 1 Mayıs – Geçtiğimiz yıllarda İstanbul ve Bodrum’da düzenlenen başarılı fuarların ardından, İzmir’de ilk defa gerçekleştirilen Sanat ve Antika Fuarı, sanat tutkunlarını buluşturuyor. Demos Fuarcılık tarafından organize edilen fuara, birçok antika, sanat galerisi ve farklı sanat disiplinlerinden birçok önemli isim katılıyor.

Bu yılın dikkat çeken katılımcıları arasında BodrumArt Sanat ve Kültür Derneği de yer alıyor. Dernek, 24 üyesinin bir araya gelerek oluşturduğu güçlü bir sanatçı ekibiyle fuarın zenginliklerine katkıda bulunuyor. BodrumArt Sanat ve Kültür Derneği standında, üyelerin farklı tarzlarda ve tekniklerde ürettiği eserler sergileniyor.

Katılan sanatçılar:
Ayşe Özsalan
Ayşe Saray
Begüm Yonsel
Çetin Çam
Eser Credence Batbay
Ferda Bornovalı
Ferda Yüksel
Fulya Uzer
Gülnur Efendioğlu
Güner Özdemir
Güzin Kırgeç
Kadriye Sezin Özelsel
Mediha Tamer
Melahat Arslan
Murat Yıldırımçakar
Nermin Göktepe
Nuran Özer
Oya Yakar
Saadet Çakıroğlu
Serap Sekendiz
Süheyla Akman
Süyümbike Güvenç Noris
Tayfun Önel
Yasemin Gümüşkesen

Dernek Başkanı Ayşe Yılmaz, fuara ilişkin yaptığı açıklamada, “BodrumArt Sanat ve Kültür Derneği olarak, sanatın ve kültürün yayılmasını ve tanıtılmasını destekliyoruz. İzmir’deki bu önemli fuar, sanatseverleri bir araya getirerek bu misyonumuzu güçlendiriyor. Derneğimizin üyeleri, çeşitli disiplinlerden gelen birçok sanatçıdan oluşuyor ve onların eserlerini burada sergilemekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Sanat ve Antika Fuarı, 5 Mayıs Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek. Fuar, sanatseverlere benzersiz bir deneyim sunarken, BodrumArt Sanat ve Kültür Derneği standı da özgün eserlerle dolu bir atmosfer sunuyor.

İlgili Makaleler

Kapalı