BeylikdüzüGündem

BEYLİKDÜZÜ KLASİK SAHNESİ BEYLİKDÜZÜ’NÜN GENÇLERİNDE

7.Beylikdüzü Klasik Günleri, üçüncü gününde de klasik müzikseverleri bir araya getirecek. Orman yangınlarının ardından “Orman Hayattır” temasıyla doğaya adanan festivalde bu kez, Beylikdüzü’nün genç yeteneklerinden oluşan Beylikdüzü Gençlik Senfoni Orkestrası sahnede yerini alacak. Şef Hakan Tepeli yönetiminde 12 Ağustos akşamı gerçekleşecek “Bir Yaprakta Bir Orman” konseri ile Yaşam Vadisi klasik müzik notalarıyla yankılanacak.

Beylikdüzü Belediyesi’nin “Her notada nefes ve umut var” mottosu ile düzenlediği 7. Beylikdüzü Klasik Günleri, yoğun ilgi ve katılımla devam ediyor. Orman yangınlarının ardından “Orman Hayattır” temasıyla doğaya adanan festivalin üçüncü gününde, genç yeteneklerden oluşan Beylikdüzü Gençlik Senfoni Orkestrası dinleyicisiyle buluşacak. Yaşam Vadisi 1.etap içerisinde bulunan 6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi’nde 12 Ağustos akşamı gerçekleşecek “Bir Yaprakta Bir Orman” isimli konseri Şef Hakan Tepeli yönetecek. Pandemi tedbirleri kapsamında konser alanına girişler gerekli kontrollerle sağlanırken oturma düzeni de sosyal mesafe kuralına uygun olarak oluşturulacak.

TARİH: 12 Ağustos 2021 Perşembe

SAAT: 21:00

YER: Yaşam Vadisi6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi”

ADRES: Yaşam Vadisi 1. Etap, Adnan Kahveci Mahallesi – Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Kışla Caddesi ve Derviş Eroğlu Caddesi arası Beylikdüzü – İstanbul

İlgili Makaleler

Kapalı