BeylikdüzüGenel

Ekrem İmamoğlu, yerel basın temsilcileriyle buluşmuş

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yerel basın temsilcileriyle buluşmuş. Yapılan kahvaltılı toplantıda, “Beylikdüzü yakın zamanda keyifle yaşanan bir ilçe olacak. Değişimi hissedeceksiniz” diye konuştu.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yerel basın temsilcileriyle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Yerel yönetim anlayışı ve yol haritasının ele alındığı toplantıda konuşan Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Biz iyi niyet, samimiyet ve hoşgörüyle her zaman çok çalışan bir yönetim olacağız. 14 günlük belediye Başkanlığım süresince vatandaşlarımızın ciddi bir teveccühünü yaşıyorum. Her gün yüzlerce vatandaşımızın tebriğini kabul ediyorum. Beklentilerin yüksek olduğunun farkındayım” şeklinde konuştu.

Toplantıda, yerel seçim süreci hakkında da paylaşımlarda bulunan Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “ Hedef olmadan başarı olmaz. Biz yola çıkarken hedef koyduk. Yerel bir dil oluşturarak herkesi kucakladık. Siyasi görüşü ne olursa olsun yerel sıkıntılarda bir ortak fayda yakalamayı prensip edindik. Her meclis gündemini yerel konularla buluşturmayı süreklilik haline getiren bir duruş belirledik ve yaptık. Vatandaşlarımızın sorunlarını tespit eden ve çözümlerini üreten olduk” şeklinde ifadelerde bulundu.

“Kimse huzursuz olmasın”

Toplantıda kendisine yöneltilen soruları da yanıtlayan Ekrem İmamoğlu, “belediyedeki mevcut personeli işten çıkaracak mısınız” sorusuna da açıklık getirerek, “Biz işin iyi yapılmasına bakarız bunları kriter olarak değerlendiririz. Kimse huzursuz olmasın, herkesle biz işimize devam edeceğiz. Bu ilçede ben fayda vermek istiyorum diyen herkes bizimle çalışacaktır. Bizim ortamımız gayet huzurlu bunu herkesin bilmesini istiyorum” şeklinde konuştu.

“Beylikdüzü çok konuşulacak bir ilçe olacak”

Önümüzdeki haftadan itibaren sahada çalışmalara başlayacaklarını belirten İmamoğlu, “Hayata geçirmemiz gereken çok şey var. Birçok projeye başlamamız lazım. Yaşam Vadisi, Cumhuriyet Bulvarı caddesi projelerimiz, sahile sunacağımız katkılar 5 yıl sonrasında çok konuşulacak işler olacak. En çok da herkesle buluşan yönetim anlayışımız konuşulacak” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı