BeylikdüzüGenel

Beylikdüzü Belediyesi Ruhsat İşleri Hızlandı

Türkiye’nin en büyük ve modern limanlarından biri haline gelen Kumport Limanı ruhsatına kavuştu. Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çanakçı ile Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, limanı ziyaret ederek tesise uzun yıllardır alamadıkları işyeri açma ve çalışma ruhsatını teslim etti.

Beylikdüzü Belediyesi ticari işletmelerin işlerini kolaylaştırmak, karşılaşılan bürokratik engelleri aşmak, kamu ile özel kurumlar arasındaki entegrasyonu sağlamak amacıyla kolları sıvadı. Her haftanın bir gününü ruhsat devir teslimine ayıracaklarını belirten Beylikdüzü Başkan Yardımcısı Zeki Çanakçı ilk ruhsatı, Kumport Liman İşletmeleri’ne verdi.

Limanı ziyaret eden Çanakçı ve ekibi, Kumport’un Türkiye ekonomisine ciddi katkılar sağladığını belirterek, “Birbirimizin işlerini kolaylaştıracağız. Bugün burada olmamız bunun en güzel örneğidir. İlk ruhsat teslimimizi sizlerle yapıyoruz” dedi. Limanın başarısını sürdüreceğini söyleyen Çanakçı, ortak bir sinerji üreterek, Türkiye’ye örnek olacak işlere imza atmaya devam edeceklerine inandığını kaydetti.

Akbank Ruhsat Teslimi Kumport Liman Ruhsat Teslimi Sok Market Ruhsat Teslimi

İlgili Makaleler

Kapalı