Bize Takılanlar

Benzin Litre Uygulaması Yeni Yatırım ile Büyümeye Devam Ediyor.

Aracınıza yakın benzin istasyonları ve benzin fiyatlarını göstermek için oluşturulan benzin litre uygualması App Store ve Play Store üzerinden indirlerek mobil cihazlar üzerinden kullanıcılara hizmet veriyor.

Aracınıza yakın benzin istasyonları ve benzin fiyatlarını göstermek için oluşturulan benzin litre uygualması App Store ve Play Store üzerinden indirlerek mobil cihazlar üzerinden kullanıcılarına hizmet veren bu yararlı uygulama 9 milyon TL şirket değerlemesi üzerinden ilk yatırımını alarak yoluna hızlanarak devam ediyor.

2017 de Görken Ünel tarafından oluşturulan uygulama yüklendiği mobil cihazın konumuna göre en yakın benzin istasyonları ve benzin litre fiyatlarını gösterip kullanılacıların ucuz benzin fiyatlarına ulaşmasını sağlıyor.

Şu ana 150 bin’in üzerinde kullanıcı tarafından kullanılan Benzin Litre uygulaması Beylikduzu.com oalrak bizim de beğendiğimiz mobil uygulamalar arasında yerini almıştı. 23 Nis 2019 tarihinde beylikduzu.com olarak Benzin Litre uygulamasının yeni aldığı bu yatrıımla hedeflerini daha golabal tutarak büyümeye devam edeceği öğrenildi. Benzin Litre uygulama geliştiricilerinin yaptığı açıklamaya göre İngizlice, Almanca ve Türkçe dil seçeneğinin yanında uygulamaya İtalyanca dil seçeneği eklenerek Avrupa’da en çok benzin istasyonu bulnan italya’da da uygulamanın yaygınlaştırılmasını sağlayacakları, hedefledikleri kullanıcı sayısının 2020 yılı sonuna kadar 500 bin kişiye ulaşmasını beklediklerini belirttiler.

Benzin Litfe uygulaması yaratıcı fikir ve ihtiyaçlar doğrultusunda çok başarılı olarak devam ettiği yoluna aldığı yatırım ile hızlanrak devam edeceğini düşünüyor ve Beylikduzu.com olarak başarılarının devamını diliyoruz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı