BeylikdüzüGenel

AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN İstanbul’un tüm ilçelerindeki AK Parti Belediye Başkan Adaylarını açıkladı.

AK Parti’nin Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati IŞIK oldu.

Mustafa Necati IŞIK Kimdir?

Mustafa Necati Işık 1984’te Mersin’de dünyaya geldi. Aslen Muş’lu olan Işık, 2007 yılında Koç Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Uluslarası Politika üzerine İngiltere’de yüksek lisans eğitimi aldı. Üniversite de, fikri ve vicdanı hür liderlerin yetişmesi için organizasyonlar düzenleyen, öğrencilerin kişisel ve toplumsal gelişimlerine katkıda bulunan Geleceğin Liderleri Kulübünün kurucu başkanlık dahil 3 sene başkanlığını yürüttü.

Siyasi hayatına 2005 yılında Ak Parti Gençlik kolları üniversite başkanı olarak başladı, 2012-2015 ve 2015-2018 yılları arasında 2 dönem İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundu.  Son olarak AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı görevini yürüten Işık, ileri derecede İngilizce, başlangıç seviyesinde Arapça bilmektedir. Uluslararası konteyner, hava kargo, demiryolu ve karayolu taşımacılığı yapan lojistik firması bulunmaktadır.

Mustafa Necati Işık, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı