BeylikdüzüGündem

YAŞAM VADİSİ’NDE CAZ ESİNTİLERİ

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 1994 yılından bu yana düzenlenen İstanbul Caz Festivali, 28. kez müzikseverlerle buluşuyor. 1 Eylül’de başlayıp 24 Eylül’de son bulacak festivalin sevilen etkinliklerinden olan “Parklarda Caz”, bu yıl da caz müziğin önde gelen isimlerini İstanbul’un farklı mekânlarında konuk ediyor. Müziği sahnelerden parklara taşıyan etkinliğin duraklarından biri de, Beylikdüzü Yaşam Vadisi olacak. Beylikdüzü Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek ücretsiz konserle caz müziğin melodileri vadiden tüm İstanbul’a yayılacak.

 

18 Eylül akşamı, Yaşam Vadisi 6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi’nde gerçekleşecek etkinlik kapsamında; saat 19.00’da, genç yeteneklerden oluşan August sahne alırken saat 20.00’da müziğini Bursa ve İstanbul gazinolarından dünyaya açan, geçen yıl da festivalin Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nü alan Barbaros Erköse sahneye çıkacak. Saat 21.15’te ise gypsy swing, şanson, caz, pop ve punk müziğin renkli bir karışımını yapan Viyanalı topluluk Fainschmitz, unutulmaz bir akşam yaşatacak. İKSV tarafından düzenlenen 28. İstanbul Caz Festivali’nin programına https://caz.iksv.org/tr resmi web sitesinden ulaşılabilir.

TARİH: 18 Eylül Cumartesi

SAAT: 19.00

YER: Yaşam Vadisi 1. Etap, 6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi

ADRES: Adnan Kahveci Mahallesi – Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Kışla Caddesi ve Derviş Eroğlu Caddesi arası Beylikdüzü – İstanbul

Beylikdüzü Belediyesi

Basın Bürosu

0212 866 70 00

www.beylikduzu.istanbul

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı