BeylikdüzüGenel

Yangın’da Ölen Anne ve Kızı Toprağa Verildi

Beylikdüzü Kutlu Sitesinde dün geceki çıkan yangında hayatlarını kaybeden Anne ve Kızı bugün Başkan Ekrem İmamoğlu’nun da katıldığı cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Beylikdüzü, Barış Mahallesi Kutlu Sitesi’nde yaşanan yangın sonucu hayatını kaybeden Emine Bekar ve Kızı Betül Bekar’ı Hacı Sacit Ateş Camii’nde ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından toprağa verdi. Cenazeye katılan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, merhumelerin ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diledi. CHP Milletvekili Süleyman Çelebi, Belediye Başkan Yardımcıları ve Danışmanları, Belediye Meclis Üyeleri, CHP İlçe Başkanı Yaşar Genç de cenazede hazır bulundu. Merhumeler cenaze namazının ardından Kavaklı Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Birçok yaralı ve mağdur vatandaşın da bulunduğu siteye Beylikdüzü Belediyesi tarafından yardım çadırı kuruldu. Vatandaşların her türlü ihtiyacının karşılanması ve sorunlarının anında çözülmesi için meclis üyelerinin hazır bulunduğu çadır içerisinde ekipler sürekli hizmet veriyor. Yangından etkilenen tüm vatandaşlar için gerekli ihtiyaçların anında sağlandığı çadırda, konaklama ve alternatif ihtiyaçlar içinde çözümler meclis üyeleri tarafından sağlanıyor.

İlgili Makaleler

Kapalı