Bize TakılanlarTahsin BEGİMGİLYazarlar

VESTEL Müşteri İlişkileri

Vestel  Marka tabletim bozuldu. Bu tablet bozulunca canımda sıkıldı.  Kendiliğinden  açılıyordu ve açılmasını bitirmeyip sadece o şekilde kalıyordu.

Tamir için Vestel  Zorlunun avcılarda  ki  binasına gitmeye kara verdim. Binayı buldum.   Binanı önündeki güvenlik gitmem gereken yerin binanı arkası olduğunu izah edip  trafikte de  dönmeme yardımcı oldu.  Son derece kibar olması dikkatimi  çekti. Daha sonra arka bölümdeki  güvenlikte yeri bulmam ,için yardımcı oldu.

Sinirim geçmiş ve İyi eğitim almış kişilerle muhatap olduğum için sakinleşmiştim.   Binanın içinde müşteri ilişkileri ile muhatap olunca Vestelin  Elemanlarını doğru seçmiş ve iyi bir şekilde eğitmiş olduğunu gördüm . Yaklaşık iki saat sonra tabletin yazılımını yeniden yükleyerek bana teslim ettiler.

Ayrıca beklemeyip ücretsiz kargo ile teslim edebileceklerini belirtiler.  Ve  garanti belgesinin  daha sonra getirirsem  Üretim tarihi değil satın alma tarihinden itibaren garantiyi başlatacakların da  söylediler.

Cihazın üzerindeki  üretim tarihide   garanti tarihi için yeterli olduğundan bir ücret ödemdim . Sadece şikayetlerimizi değil memnuniyetimizde kaleme almak lazım olduğu için bu yazıyı kaleme aldım. Hoşça kalın.

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı