Beylikdüzü

Vehbi Orakçı Aday Adaylığını Açıkladı.

Vehbi Orakçı'nın 2024 Seçimlerindeki Aday Adaylığı: Beylikdüzü'ne Hizmet İddiası

Beylikdüzü’nün eski belediye başkanı Vehbi Orakçı, 2024 yerel seçimlerinde AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu. 2004-2009 yıllarında Beylikdüzü Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Orakçı, partililerle buluşarak heyecanını ve hizmet vizyonunu paylaştı.

Orakçı, AK Parti Beylikdüzü İlçe Binası’nda partililerle bir araya gelerek aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Yapılan açıklamada, “Bugün bu adımı atmanın heyecanı güzelliği, ruhumuzda gönlümüzde hayalimizde ufkumuzda yapacağımız hizmetler atacağımız adımlar imza atacağımız icraatlar bağlamında bize güç verdi” ifadelerini kullandı.

Orakçı, 40 yıl önce köy haliyle geldiği Beylikdüzü’nde geçen süre zarfında yaşanan gelişim ve değişimde aktif bir rol oynadığını vurgulayarak, “Bu kentin gelişiminde köyden beldeye, beldeden ilçeye geçişinde bizzat imzası ve hizmetkarı olan bir kardeşiniz olarak bunun onurunu, huzurunu ve gururunu yaşıyorum” şeklinde konuştu.

Seçimlere yaklaşırken Türkiye genelinde en çok yaşanmak istenen ilçe olarak Beylikdüzü’nün anketlerde öne çıktığını belirten Orakçı, “Bu bizlerin düzenli kentleşme için harcadığı eforun bir yansımasıdır” dedi. Beylikdüzü halkının adalet, saygı, sevgi, merhamet ve vicdanlı bir yönetim beklediğini ifade eden Orakçı, “Önce hak, önce halk” anlayışını vurgulayarak, bu beklentinin farkında olduklarını söyledi.

Orakçı, gelecekteki görevlerini aşkla, ibadet duygusuyla yerine getirmeye gayret edeceklerini belirtirken, “Bu görevin gereğini biz aşkla ibadet duygusu ile yapmaya gayret edeceğiz” dedi. Kendisine inanan, güvenen ve güç veren her kesimin beklentilerini karşılamak adına hizmet edeceklerini söyleyen Orakçı, seçimlere yönelik umutlu ve kararlı bir duruş sergiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı