BeylikdüzüGenel

“Tuvallerle İstanbul” resim sergisi Beylikdüzü Perlavista AVM’de

Beylikdüzü Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin Perlavista AVM’de düzenlediği “Tuvallerle İstanbul” isimli resim sergisinin açılışı; Beylikdüzü Kaymakamı Ahmet Mesut Demirkol, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı ve Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Beylikdüzü Belediyesi Halk Eğitim Merkezi’nin Resim Bölümü öğrencileri, “Tuvallerle İstanbul” isimli sergide yağlı ve akrilik boya çalışmalarını ziyaretçilerin beğenisine sundu. Perlavista AVM’de organize edilen serginin açılışını Beylikdüzü Kaymakamı Ahmet Mesut Demirkol, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı, Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyeleri yaptı.

“Özgüveninizi Kutluyorum”

Kursiyerlerin öğrendiklerini uyguladıkları tuval üzeri yağlı ve akrilik boya çalışmalarını yakından inceleyen Kaymakam Demirkol, “Hepinizi tebrik ediyorum. Her bir resmin ayrı bir güzelliği ve manası var. Cesaret göstermek ve ben resim yapabiliyorum demek çok güzel” diye konuştu. Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyeleri ile İstanbul temalı fotoğrafları yorumlamaya devam eden Demirkol, bu çalışmaların ressamlığa atılan önemli bir adım olduğunu belirterek, “Özgüveninizi kutluyorum” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı