GenelGündem

Sunucu Kovulmasına Neden Dekolte Dünya Basınında

İsrail’de yayımlanan Jerusalem Post gazetesi de Kansu’nun işine AK Partili siyasetçinin eleştirisinin ardından son verildiğini belirterek, AK Parti’nin 2002’den bu yana “Türkiye’yi İslamlaştırmak için yavaş yavaş çalıştığını” iddia etti. Ancak parti şu anda iktidarda daha sağlam ve görüşlerini halk üzerinde zorla kabul ettirmekte sert’ ifadelerini kullandı.

Huffington Post gazetesi ise popüler TV sunucusu Kansu’nun işine AK Partili Çelik’in getirdiği eleştiriden sonra yapımcı şirket tarafından son verildiğini belirtti.

Çelik’in sunucunun adını vermeden kıyafetini ‘kabul edilemez’ yorumunu aktaran gazete ayrıca Çelik’in Kansu’nun kıyafetini ‘aşırı’ olarak nitelendirdiğini yazdı.

İngiliz Daily Mail gazetesi, AK Parti’li Çelik’in bir televizyon programında derin dekolteli elbise giyen sunucuyu eleştirmesinin ardından sunucunun işine son verildiğini yazdı.

Gazete, Çelik’in Kansu’nun ismini vermeden kostümünü ‘aşırı’ olarak nitelendirdiğini, programın yapımcısının ise sunucunun yoğun programı nedeniyle gelecek haftaki bölümde yer alamayacağını bildirdiğini daha sonra da Kansu’nun işine son verildiğini açıkladığını aktardı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı