Genel

SkyTürk 360 Canlı İzleBeylikduzu.com olarak internetten Canlı Olarak TV izlemenin keyfini tüm takipçilerimizin hizmetine sunuyoruz. Artık tüm Ulusal kanlları ve en çok izlenen programlar ve dizileri Beylikduzu.com’un Canlı TV izle sayfalarından takip edebilirsiniz.

Sitemizdeki yayınları daha çok kişiye ulaşmasını isterseniz yukarıdaki facebook ve twitter alanlarından paylaşımda bulunarak sevdiklerinizinde beylikduzu.com aracılığı ile internetten canlı tv seyretme keyfini yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden beylikduzu.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. beylikduzu.com 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv ve radyo kanallarını biraraya getirerek daha çok izleyiciye ulaşması hedeflenmiştir. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo’yu için hak sahipleri tarafından beylikduzu.com iletişim bölümünden irtibata geçerek bildirilmesi halinde 3 iş günü içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı