Bize Takılanlar

Satılık Yarış Atı

AtAlSat.com Satılık Yarış Atı Platformu yenilendi.

Satılık Yarış Atı

Gerek insana olan yakınlığı gerekse duruşundaki asillikten olsa gerek yarış atları yüzyıllardan beri her zaman ilgi çekiyor.Türkiye Jokey Kulübü tarafından organize edilen Türkiye’deki at yarışları bir çok insanı yarış atı meraklısı yapıyor. Şu anda Türkiye’de 50 – 60 bin civarında olduğu tahmin edilen yarış atları genci yaşlısı tüm at yarışı meraklılarında bir gün yarış atı satın alma duygusu uyandırıyor.

Satılık yarış atları ile ilgili olarak Türkiye’de TJK tarafından organize edilen açık artırmalara katılabileceğiniz gibi internet üzerinden yapacağınız “satılık yarış atı” gibi aramayla da safkan yarış atlarını satmak isteyen at yetiştirilerinin ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Atalsat.com satılık yarış atı konusunda Türkiye’nin ilk kurulan internet sitesi oalrak ön plana çıkıyor. Yaklaşık olarak 17-18 senedir faaliyette olan atalsat.com, tüm yarış camiası ve at yetiştiricilerinin kolaylıkla üye olup hemen ilan verebildiği bir alt yapıya geçiş yaptı. Artık at yetiştiricileri ve yarış camiası satılık yarış atı ilanları ile birlikte at yetişriciliğinde gerekli olan tüm konularda atalsat.com a üye olarak hızlıca ilanlarını yayınlatabiliyorlar.

Safkan ingiliz yarış atı ve safkan arap yarış atlarının yanı sıra yaış atı tayları ilanlarını internet sitesinde kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Atalsat.com ‘u incelediğinizde aynı zamanda yarış atı fiyatları ve safkan yarış atı fiyatları konusunda da bilgi sahibi olaiblirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı