Bize Takılanlar

Lastikçi

Beylikdüzü Lastikçi
Telefon : 0 537 847 68 19

Aracımız ile yollarda giderken yaşayabileceğimiz en büyük sorunların başında aracımızın lastğinin patlaması geliyor. Araç Lastiğimizin patladığı yerde oto Lastik Tamircileri bulunur mu bilemem ama, lastik patladığına göre ya lastiğimizde yıpranma var demektir. Ya da yolda her hangi bir engelein üstünden geçmişizdir. Kaldırım gibi tümsek yerlere sürtüldüğünde veya çivi gibi sivri nesnelerin üstünden geçtiğimizde de lastikler zarar görüp çabuçak inebiliyor.

Lastik patladığında en büyük problem, durumun lastiğimiz ile ilgili olmasıdır. Çünkü bu durumda bize yardımcı olacak lastikçi’nin yanına gidemiyoruz ya çekici hizmeti alacağız ya da mobil lastikçilerin yol servislerinden yanımıza çağırıp lastik tamirimizi, değişiminizi orada yaptıracaksınız.

İstanbul anadolu yakasında çalışan bir çok mobil lastikçi mevcut. İster Üsküdar Lastikçi yi arıyor olun isterseniz Ümraniye ve civarında Ümraniye Lastikçi ye ihtiyacınız olsun. İsterseniz Ankara’nın en merkezi yerlerinin başında gelen Etimesgut’ta Lastikçi arıyor olun, mutlaka bir lastikçiyi internetten kolaylıkla bulabiliyorsunuz. 7 gün 24 saat usulune göre çalışan mobil lastikçileri google üzerinden 7/24 Lastikçi olarakta arayabilirsiniz.

Beylikdüzü ve civarındaki lastikçi arıyorsanız Beylikdüzü Lastikçinin Telefon numarası : 0 537 847 68 19. Beylikdüzü, Gürpınar, Haramidere, Kıraç, Esenyurt, Beykent, Partlenterler sitesi, Marmarapark, Adnan Kahveci, Adakent, Migros 5m gibi beylikdüzü civarında her yere mobil lastik tamirine gelen yener usta’ya ulaşmak için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Beylikdüzü Lastikçi
Telefon : 0 537 847 68 19.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı