Bize Takılanlar

KÖTÜ …. ÇOK KÖTÜ BİR HASTALIK…

KÖTÜ …. ÇOK KÖTÜ BİR HASTALIK…
KİMSEYE YAKIŞTIRAMADIĞIM İLLET… “DEDİKODU”

Biliyorsunuz ki yıllardır süren “yönetim binası” problemimizde
Toplu Yapı Yönetimi olarak geçen yıl olabilecek en iyi sonuçlardan birisine ulaşılarak, açılan davalarımız da devam ederken en kötü durumda karşılaşacağımız zararı tolore etmek adına 183-184 parseldeki mal sahiplerinden Biskon Yapı dan şahsım üzerine 406 m2. denk gelecek hisseli tapu almıştık.. Bu konu ile ilgili kararlar ve ilerleyen safhalarda ne yapılacağı ve yükümlülükler konuları Toplu Yapı ve Dernek Genel kurullarında ve Yönetim kurullarında muhtelif defalar karara bağlanmıştır. Yazılıdır ve karar defter indedir. Benim olduğum her yerde her zaman olduğu gibi de isteyen herkesin görüşüne açıktır.
Hal böyleyken bu konu ile ilgili yazıpta belge oluşturmadığımız bir dağlar kalmışken, toplumumuzun en büyük hastalığı olan OKUMAMAK ve bunun getirdiği tembellik bir kesimin diline sakız olmuştur. Bu hastalıklı insanlar belki içlerinden öyle geçtiği için belki de bizden haz etmediklerinden son günlerde bir DEDİKODU kumkuması yaratmışlardır. Bu dedikoduya göre tüm BİZİMKENT ve Toplu Yapı adına hareket eden ben üzerimdeki tapuyu bize bu tapuyu verenlere İADE etmişim. Şimdiii ben Gürsel ÖZKAN adıma kayıtlı bu tapu ile ilgili böyle bir işlem yapmamışken, alelade bir kat malikinden öte sorumluluk almış ciddi görevler üstlenmiş bazı arkadaşlarımdan araştırmadan, okumadan, sormadan böyle bir dedikodu duyarsam sizlere soruyorum ey Bizimkentliler ne yapayım…?
Dileğim bu bir kısım insan kimselere yakıştıramadığım bu dedikodu illetinden ve tembellikten kurtulur da araştırır, sorar, belgesini bulur, muhataplarla dialoga geçer de sonra konuşur. Aksi halde bunun tüm Bizimkentliler adına hareket eden biz Toplu Yapı Yönetim Kurulu ve şahsımı rencide etmek ve küstürmekten ve mücadele gücümüzü kaybettirmekten başka bir işe yaramayacağını bilmeleri gerekir.
Bizimkentliler yapılanların tümü sizlerin menfaatine yıllardır mücadele eden bir avuç insanın olağanüstü gayretleriyle gerçekleşmektedir. Lütfen dedikoduya prim vermeyin, sorun, belgesini isteyin ve çok önemli…! Toplu Yapı Yönetim Kurulu üyelerinden desteğinizi esirgemeyin…
Saygılarımla, 17 Temmuz 2009

Toplu Yapı Bşk.Yrd.
186 Ada Bşk.

Gürsel ÖZKAN

İlgili Makaleler

Kapalı