BeylikdüzüGündem

KIRLANGIÇ GENÇLİK FESTİVALİNDE “MOĞOLLAR”SAHNE ALDI

Beylikdüzü Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Kırlangıç Gençlik Festivali dördüncü gününde de renkli görüntülere sahne oldu. Festival kapsamında Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, sosyal medya fenomenleri Özkan Sağın, Furkan Erdoğan ve Can Şuoruç ile söyleşide bir araya geldi. Günün sonunda ise Türk rock müziğinin en önemli temsilcilerinden olan Moğollar, hayranlarına unutulamaz bir gece yaşattı.

Beylikdüzü Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği “Kırlangıç Gençlik Festivali” tüm hızıyla devam ediyor. Yaşam Vadisi 2.etapta düzenlenen festivalde güzel havanın da tadını çıkaran binlerce vatandaş etkinliklerde gönüllerince eğlendi. Festival kapsamında düzenlenen söyleşide ise Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, sosyal medya fenomenleri Özkan Sağın, Furkan Erdoğan ve Can Şuoruç ile bir araya gelerek Beylikdüzü’nde hayata geçen projeler hakkında bilgiler paylaştı. Son olarak saatler 21.00’ı gösterdiğinde ise “Moğollar” grubu, sahne aldı. Efsane grup en sevilen şarkılarını Beylikdüzü için seslendirdi.

Efsane grup Moğollar, en sevilen şarkılarını Beylikdüzü için seslendirdi.

Yaşam Vadisi’ndeki konseri izleyenler “Moğollar” grubunun şarkılarına eşlik etti.

Türk rock müziğinin en önemli temsilcilerinden olan Moğollar, hayranlarına unutulamaz bir gece yaşattı.

 

Alana kurulan spor alanlarında gençler basketbol oynadı.

 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Kırlangıç Gençlik Festivali kapsamında sosyal medya fenomenleri Özkan Sağın, Furkan Erdoğan ve Can Şuoruç ile bir araya geldi. 

 

 

 

 

 

Kırlangıç Gençlik Festivali 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ile sona erecek. Gün boyu sürecek etkinlerin yanı sıra 18.00’da gerçekleşecek kortej yürüyüşünün ardından ise Mustafa Özarslan&Grup Çığ ile Beylikdüzü Gençlik Senfoni Orkestrası sahne alacak.

 

İlgili Makaleler

Kapalı