BeylikdüzüGenel

İYİ Parti’nin Başkan Adayı Erol Karapınar, Bizimkent Derneği’nde…

İYİ Parti'nin Beylikdüzü Başkan Adayı Erol Karapınar, 24 Mart 2024 Pazar günü saat 14:00'te Bizimkent Derneği'nde Beylikdüzü Projelerini Anlatacak

Beylikdüzü ilçesindeki yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte adaylar, seçmenlerle buluşmalar düzenlemeye devam ediyor. İYİ Parti’nin Beylikdüzü Belediye Başkan adayı Erol Karapınar da, seçim çalışmaları kapsamında önemli bir etkinliğe imza atıyor. Erol Karapınar, 24 Mart 2024 Pazar günü saat 14:00’te Bizimkent Derneği’ni ziyaret ederek, bir sohbet toplantısı düzenleyecek. Bu toplantıda, İYİ Parti’nin Beylikdüzü için hazırladığı projelerden ve ilçenin geleceğiyle ilgili planlardan bahsedilecek.

Bizimkent Derneği’nde gerçekleşecek olan toplantıya tüm Beylikdüzü sakinleri davet edilirken, Erol Karapınar’ın, katılımcılarla Beylikdüzü’nün geleceği hakkında samimi bir şekilde sohbet edeceği belirtiliyor. Karapınar, İYİ Parti’nin Beylikdüzü’nde yapmayı planladığı değişiklikler ve ilçenin gelişimine yönelik vizyonunu detaylı bir şekilde paylaşacak.

İyi Parti Beylikdüzü Belediye Başkanı dayı Erol Karapınar’ın, Beylikdüzü Belediye Meclis Üyesi adayı Taha Atasavun ‘un ve diğer meclis üyesi adaylarının da hazır bulunacağı sohbet toplantısı ile Bizimkent Sakinleri ve diğer katılımcılarla bir araya gelecek.

Bizimkent Sakinleri için önemli bir fırsat olarak bu toplantıda, yerel yönetimde İYİ Parti’nin Beylikdüzü’ne katacağı değerler ve hizmet anlayışıyla ilgili detaylı bilgi alarak, değinmek istedikleri sorun ve önerilerini de Başkan adayı Karapınar ile paylaşacaklar. Ayrıca, seçim sonrası Beylikdüzü’nün İYİ Parti ile nasıl bir değişim geçireceği de toplantının gündem maddelerinden biri olacak.

Katılımcılar, Erol Karapınar’ın sorularını da yöneltebilecekleri bu etkinlikte, Beylikdüzü’nün geleceğine dair önemli bir diyalog ortamı oluşturulması hedefleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı