Beylikdüzü

İYİ Parti Beylikdüzü Belediye Meclis Üyesi Adayı Taha Atasavun

Taha Atasavun: "İlçemizin Hakkını Korumak İçin Çalışacağım"

Beylikdüzü’nün yerel seçimlerde İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Sayın Erol Karapınar’ın teklifiyle belediye meclis üyeliği adaylığına soyunan Taha Atasavun, Beylikdüzü’nün geleceğine dair samimi ve kararlı sözlerle yola çıkıyor. İYİ Parti’nin ilçedeki yönetim anlayışını ve hizmet vizyonunu yansıtan Atasavun, şehrin sorunlarına odaklanarak, ranta dayalı politikalardan uzak bir yönetim biçimini vaat ediyor.

Atasavun’un değerli komşularına hitaben yaptığı açıklamada, “İlçemizin geleceği için ortak bir amacı paylaşarak, Beylikdüzü’ne hizmet etmek için bu sorumluluğu kabul ettim” dedi. Ayrıca, İYİ Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Erol Karapınar ile yaptığı görüşmede, şehrin yönetiminde biat odaklı olmayan, israftan kaçınan ve şeffaf bir anlayışı benimsediklerini belirtti.

Atasavun’un Beylikdüzü için taahhütleri arasında dürüstlük, adalet, ve şahsi menfaatlerden arınmış bir hizmet anlayışı öne çıkıyor. İlçenin ve sakinlerinin haklarını koruyacağını vurgulayan Atasavun, ayrıcalık yapmadan, herkes için adil bir yönetim sunmayı amaçlıyor.

31 Mart’ta Ortak Yürüyüşe Davet

Beylikdüzü halkını, İYİ Parti’nin bu samimi ve vizyoner yaklaşımına destek olmaya çağıran Atasavun, 31 Mart yerel seçimlerinde oylarını İYİ Parti’ye vermeye davet ediyor. “Bu kutlu yürüyüşe ortak olmanızı ve destek olmanızı rica ediyorum” diyen Atasavun, ilçenin geleceği için birlikte çalışmanın önemine vurgu yapıyor.

Taha Atasavun’un beylikduzu.com’da yayınlanan bu açıklaması, ilçenin geleceği adına umut vadeden bir başlangıcı temsil ediyor. İlçe sakinleri, bu yerel seçimde doğru kararı vererek, İYİ Parti’nin hizmet anlayışına destek verme fırsatını değerlendirebilirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Taha beyi,Doğumundan bu güne yani ortalama 55 yıla denk geliyor,tanıyorum…Bu uzun zaman biriminde takib etdiği tek yol dürüstlük,mertlik,hukuka aşina,başını eğmeyen ve daima hakkın hukukun yolunda olan bir karakterdir.
    Ona ve tüm parti arkadaşlarına umut dolu,hayırlı bir gelecek,,,,diliyorum.

Kapalı