Bize TakılanlarGenel

İnternette Bugünlerde Bu Aşk Konuşuluyor.

Adı bilinmeyen bu yaşlı adamın fotoğrafı, ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki In-N-Out adlı bir hamburger dükkanında, 22 Ekim’de çekildi. Fotoğrafta yemek yiyen yaşlı adamı ve hemen önünde lamineyle kaplanmış bir fotoğrafı görüyoruz.

Fotoğrafı Twitter’da paylaşan Madina Bashizadah’nın anlattığına göre, yaşlı adam restorana her geldiğinde bu fotoğrafı çıkarıp masaya koyuyor.

YAŞLI ÇİFTİN AŞK DOLU HİKAYESİ

Bashizadah’nın öğrendiğine göre yaşlı adam ve karısı ilk kez 17 yaşındayken tanışmışlar. Savaş yüzünden 10 yıl boyunca birbirlerinden ayrı düştüler, ancak birbirlerini bulmaya çalışmaktan vazgeçmemişler. Bir gün berbere giden adam yine o kadından bahsediyormuş. Hikayeyi dinleyen berber kızına seslenmiş ve içeriden gelen kadın, bu adamın yıllardır aradığı kadınmış. Kısa sürede evlenen çift 55 yıl boyunca, kadın ölene kadar evli kalmış. Fakat şimdi karısından ayrı düştüğü için bir hayli üzülen yaşlı adam, karısının fotoğrafını her yere yanında götürüyor.

8 BİNDEN FAZLA KEZ RETWEET EDİLDİ

Bashizadah’nın 22 Ekim’de paylaştığı fotoğraf şu ana dek 8.866 kez paylaşıldı ve 13.647 kez de favorilendi. Fotoğrafı çeken Bashizadah, fotoğrafın gördüğü ilgiye çok şaşırmış. Bashizadah “Böyle bir Facebook PaylaşTwitter’da Paylaş şeyin olacağını tahmin bile edemezdim. Twitter’da her şeyi paylaşıyorum, halka açık bir günlük gibi kullanıyorum. Bu yüzden bu olayı gördüğümde o kadar güzel olduğunu düşündüm ki, içimden ‘Yaaa… Ben bunu Tweet’leyeceğim!’ dedim” diyor ve ekliyor; “Kulağa klişe gelecek ama bu adamı görünce, ben de böyle bir aşk istediğime karar verdim.”

İlgili Makaleler

Kapalı