BeylikdüzüManşet

Mehmet Murat Çalık, İkinci Dönem İçin Yeniden Aday

Beylikdüzü'nde CHP, Belediye Başkanlığı'nın İkinci Dönemi İçin Mehmet Murat Çalık'ı Yeniden Aday Gösterdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için Beylikdüzü Belediye Başkanlığı için yeniden Mehmet Murat Çalık’ı aday olarak belirledi. Çalık, belediyenin başkanlığının ikinci dönemi için CHP’den Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı oldu.

Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü’nde birçok projeye imza atarak halkın takdirini kazanmış ve belediye başkanlığı sürecindeki performansıyla dikkat çekmiş bir isim olarak biliniyor. CHP’nin adaylığını açıklanan Çalık, Beylikdüzü’nü daha yaşanabilir bir şehir haline getirme vizyonuyla seçmenlerin karşısına çıkacak.

CHP İlçe Teşkilatı, Mehmet Murat Çalık’ın adaylığını büyük bir heyecanla karşıladı. Parti üyeleri, Çalık’ın önceki dönemdeki başarılı çalışmalarına vurgu yaparak, ikinci dönemde de aynı kararlılık ve enerjiyle hizmet etmesini beklediklerini ifade etti.

Mehmet Murat Çalık, adaylığını açıklarken yaptığı açıklamada, “Beylikdüzü’nde başlattığımız projeleri daha da ileriye taşıyarak, halkımızın yaşam kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışacağız. İkinci dönemde de güveninizle bize destek olmanızı bekliyoruz” dedi.

Çalık, CHP’nin belediye başkan adayı olarak Beylikdüzü’nün sosyal, kültürel, ve ekonomik gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyor. CHP İlçe Teşkilatı, seçim sürecinde Çalık’a destek olacak ve halka sunduğu projeleri detaylı bir şekilde tanıtacak.

Beylikduzu.com olarak, CHP’nin adayı Mehmet Murat Çalık’ın seçim kampanyası ve projeleriyle ilgili gelişmeleri titizlikle takip ederek, halkımıza doğru ve tarafsız bilgi sunmaya devam edeceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı