GenelGündem

“Hamilelik Okulu”nda Eğitimler Tamamlandı.

Hamilelik Okulu’nun son eğitim toplantısına katılan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, “Hamilelik Okulu” ile anneliğe ilk adımı atmış olan anne adaylarına hamilelik süreçlerine ve doğum sonrası dönemlerine profesyonel destek sağlayarak, kadınlarımızı bilinçlendirmek, hamilelik süreçlerini ve doğum sonrası dönemlerini daha doğru ve bilinçli bir şekilde geçirmeleri için eğitim programı uygulandığını söyledi.

Ekim Ayı boyunca her hafta Pazartesi günleri Avcılar Belediyesi Zübeyde Hanım Nikah Sarayı Salonu’nda gerçekleştirilen ve 4 hafta süren “Hamilelik Okulu”nda anne adaylarına, ‘Hamilelik Süreçleri, Lohusalık ve Depresyon, Hamilelerde Beslenme, Yenidoğan Hastalıkları ile Anne Sütü ve Emzirmenin Önemi” konularında eğitim verildi.

“Hamilelik Okulu”nun kendileri açısında son derece faydalı geçtiğini belirten anne adayları, Avcılar Belediye Başkanına teşekkür ederek, “Konularında uzman kişiler tarafından aldığımız eğitim hamilelik ve sonrası sürecimize büyük katkı sağlayacaktır. Hamilelik okulunda doğru bildiğimiz birçok şeyin yanlış olduğunu öğrendik. Bizleri böyle bir hizmet sunulduğu için Avcılar Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” dediler.

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı