GenelTürkiye

Fenerbahçe kongresinde Acun Ilıcalı’yı Listeye Almak Kavgası Yaşanıyor

Başkanlığa adaylığını açıklayan Aydınlar, “Aziz Yıldırım’a iyilik yapıyoruz, onun sağlığı ve ailesi için bırakması iyi olacak. % 20 fazla oyla ben kazanacağım”?dedi. Bu arada Aydınlar, Davut Dişli ve Acun Ilıcalı’yı listeye almak için harekete geçti.

F.Bahçe başkanlık yarışında güçlü listenin önemini çok iyi bilen adaylardan Mehmet Ali Aydınlar iki isim üzerinde yoğunlaştı. Ekibini büyük oranda belirleyen ve “TÜSİAD” gibi liste oluşturduğunu belirten Aydınlar’ın son gözdeleri Davut Dişli ile Acun Ilıcalı.

Aydınlar, dün gazetecilerle yaptığı sohbette şunları söyledi:?Aziz Yıldırım’a iyilik yapıyoruz. Biraz ailesine zaman ayırması gerekiyor. Sağlığı için de iyi olacak. Kulüp çalışanları rahat olsun. Ben göreve gelince herkesi kovacağım söyleniyor. Öyle bir şey yapmam söz konusu değil. Seçimde yüzde 20 veya yüzde 30 fazla ben başkan olacağım. Ben beyefendi adamım şayet tepki olursa, bana eksi olarak yazılmaz kime yazılacağı belli. İddialıyım. Çünkü her geçen gün, desteğin çığ gibi büyüdüğünü görüyorum.”

Aydınlar’ın listesi

Şadan Kalkavan

Selim Soydan

M.Nazif Günal

Hamdi Akın

Orhan Yıldırım

Necdet Ersoy

Faik İçmeli

Dursun Ekşioğlu

H.Bilal Kutlualp

Talat Yılmaz

Metin Şen (Görüşüyor)

Davut Dişli (Teklif yaptı)

Acun Ilıcalı (Teklif yaptı)

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı