BeylikdüzüManşet

Beylikdüzü’nde Koronavirüs Hastası Bakımevinde Şoförlük Yaparken Yakalandı.

Beylikdüzü'nde Özel Bir Bakım Evi'nde hasta nakli sırasında bir kişi fenalaşınca çağrılan polis, Nakil aracını süren şoförün Koronavirüs pozitif hastası olduğu ve evde izole olarak tedavisinin yapıldığının...

Bu sene ülkemizde de Mart ayından itibaren görülmeye başlanılan Koronavirüs’e karşı malesef hala gerekli özeni göstermeyen kişiler var. Beylikdüzü’nde bu hafta yaşanılan bir olayla bunu ispatladı. Diğer insanlara bu sinsi hastalığın kolaylıkla bulaşıp bir çok kişinin hastalanmasına ve ölüme neden olabileceği konusunu umursaman bir kişinin koronavirüs testi pozitif çıkmasına ve evde izole tedavisi verilmesine rağmen Beylikdüzü’ndeki Özel Bir Bakım Evindende şoförlük yaptığı ortaya çıktı.

Beylikdüzü’nde özel bir bakım evine ait nakil aracında taşınan bir hastanın fenalaşması sonucu olay yerine çağrılan polislerin, Nakil aracının şoförünün kimliğini araştırması sonucu, şoförün koronavirüs hastası olduğu, evde izole verilmesine rağmen bakımevinde şoförlüğe devam ettiği anlaşıldı.

Beylikdüzü Dereağzı mahallesinde yaşanan olayda nakil aracında fenalaşan hastanın canını kaybettiği, diğer hastaların ise başka bir hasta nakil aracı ile naklettirildikleri öğrenildi.

Koronavirüs hastası olmasına rağmen özel bir bakım evinde şoförlüğe devam eden kişiye kabahatler kanuna göre 3.180 TL para cezası kesilerek ambulansla evine gönderildi.

İlgili Makaleler

Kapalı