Genel

Dünyanın En Uzun Adamına Damatlık Nasıl Olur?

Bilindiği Dünyanın en uzun boylu adamı unvanını 2 metre 51 santimetre Mardinli Sultan Kösen elinde bulunduruyor. Kösen, 27 Ekim’de gerçekleştirilecek düğünü için damatlığı Eskişehir’deki Sarar Giyim Fabrikası’nda özel olarak dikildi

Sarar Şirketler Grubu Protokol Müdürü Alaattin Çoban, yaptığı açıklamada, bir çok kişinin Sarar Giyim’i tercih ettiğini ama dünyanın en uzun boylu damadını giydirmenin kendisi için de fevkalade mutlu bir olay olduğunu belirterek, dünyanın en uzun boylu adamı Mardinli Sultan Kösen’in 27 Ekim’de gerçekleşecek düğünü için damatlığı, gömleği ve kravatı Eskişehir’deki Sarar fabrikasında özel olarak dikildiğini kaydetti.

Çoban, damada ve geline ömür boyu mutluluklar diledi. Sultan Kösen ise bedenine göre kıyafet bulmanın çok zor olduğunu, konu evlilik olunca daha özel bir şey arzu ettiğini ifade ederek, şunları kaydetti:

“Dünya markası Sarar’ın bana özel olarak diktiği bir damatlık giymenin mutluluğuma mutluluk katacağına inanıyorum, bundan dolayı tüm Sarar çalışanlarına canı gönülden teşekkür ediyorum.” Kösen, 27 Ekim günü Mardin’in Kızıltepe ilçesinde dünya evine girecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı