BeylikdüzüGenelSiyaset

Dr. Atilla Yılmaz’da Yerel Seçimde Beylikdüzü Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Dr. Atilla Yılmaz ‘ın Beylikdüzü Belediye Başkanlığı için Akparti den aday adayı oldunu açıkladığı basın bülteni..

Değerli Basın Mensubu Arkadaşlarım; 2014 Mart ayında yapılacak Yerel seçimlerle ilgili aday adaylık başvurumu AK Parti Beylikdüzü İlçe Teşkilatı’na yapmış bulunmaktayım. Bilginize sunar, mesleğinizde başarılar dilerim…

Demokratik katılımın bireysel hak ve vatandaşlık görevi olduğu, ülke genelinde 2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin demokrasi sürecinde geliştiği göz önüne alınarak değerlendirildiği bu ortamda; siyasette, kabul edilebilir pozitif rekabet ve hizmet anlayışımızla aktif siyasi hayatımı yerel yönetim alanında tercih etmiş bulunmaktayım.
Beylikdüzü Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adayı oluşumun nedenleri arasında AK Parti’nin belediyecilik anlayışının, öteden beri süregelen klasik belediyecilik anlayışından daha üstün ve verimli sonuç getirmesinden kaynaklanmaktadır.
AK Parti camiasında hizmette yarışmak, hizmet alanında farklı çözüm önerileriyle, insan ve hizmet odaklı anlayışı hakim kılmak esastır. Partimiz içerisinde birçok aday adayı arkadaşımızın bulunması, birbirimizin hizmet arzusunun önünü kesmek değil bilakis farklılık zenginliğimizin olmasından dolayıdır.
Bu zamana kadar AK Parti bünyesinde, ülkeye hizmet eden arkadaşlarımızın çabalarını, eserlerini büyük bir heyecan ve gururla desteklediğimiz gibi, bundan sonra da her bir arkadaşımızın ortaya koyacağı katkıları da ciddiyetle önemsediğimizi belirtmek istiyorum.
AK Parti camiasında yetki ve sorumluluk makamında olan çalışma arkadaşlarımızın alternatiflerinin ortaya çıkması, sürdürülebilir hizmet anlayışı ve iktidar olmanın devamı açısından gerekli olduğu gibi , davamızın diri ve sürekliliği açısından da gereklidir.
2014 yerel seçimlerinin yapılacağı dönemde aday adaylığı sürecinde yer alan arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin, AK Parti camiasındaki dava bilincini hissederek tatlı ve faydalı bir rekabet içerisinde bulunması, ne ayrıştığımızı ne de birbirimizi yıpratarak makam peşinde olduğumuzu gösterir. Biz AK Parti’yiz, biriz, beraberiz, büyük bir aileyiz…
Partimizin yetkili kurulları, 2014 yerel seçimlerinde Beylikdüzü adayımızı resmi olarak ilan ettiğinde, biz yine et ile tırnak gibiyiz. Partimizin lideri, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği arkadaşımızın seçimlerde başarılı çıkması, partimizin Beylikdüzü’ndeki iktidarının devamı için gece gündüz canla başla çalışmaktan, sırtımızdaki son teri akıtana kadar çaba sarf etmekten asla ve asla imtina etmeyiz.
Aday adaylık başvurumun ve diğer aday adayı arkadaşlarımın bu yoldaki çabalarının da Beylikdüzü adına, ülkemiz adına, partimiz adına hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ediyor, bu vatan için hizmet üreten, insani değerlerimize katkı sunan herkes için Allah yar ve yardımcımız olsun diyorum.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı