Beylikdüzü

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Beylikdüzü’nde

Beylikdüzü’nde halka hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “31 Mart itibarıyla Beylikdüzü’nde 5 yıllık fetret dönemine artık bir son vereceğinize inanıyorum” dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

“Bize işinin ehli lazım. İstanbul’a belediye başkanı seçiyoruz. Sıradan bir yer değil. Daha buraya onların emeği geçmeden önce bu kardeşinizin emeği geçti. Beylikdüzü 31 Mart’ta yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Beylikdüzü’nde 5 yıllık fetret dönemine artık son vereceğiz. Beylikdüzü gördüğüm kadarıyla 31 Mart’ta yeni bir sayfa açmaya, yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. İstanbul’un diğer ilçeleri birbiriyle yarışırken Beylikdüzü maalesef kaybetti. İstanbul’a o kadar önem veriyoruz ki Binali Yıldırım’ı büyükşehir belediye başkanı adayı yaptık.

“BAY KEMAL ORADA POZ VERDİ”

Binali Bey başlı başına bir markadır. Samimiyet, özveri demektir. Yol arkadaşlığı dava arkadaşlığı yaptığımız Binali Bey siyasetinde ülkemizin markasıdır. İstanbul’a belediye başkanı seçeceğiz, dikkat edin Çatladıkapı’ya değil. 19 günümüz var, biliyorsunuz. Kapı kapı dolaşıyorsunuz değil mi? Kar, bora, fırtına sükun bulacak. 31 Mart seçimleri için yeni oyunlar oynanıyor. 24 Haziran öncesinde milletvekili borsalarıyla kurulan yıkım ittifakını genişlettiler.

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı