BeylikdüzüBizimkent Tiyatro

‘Cimri’ Oyunu Kapalı Gişe Oynadı

16 Mayıs Perşembe günü Beylicium ‘da oynanan oyun yoğun bir katılım oldu. Bir çok kişi tiyatroya giremeyerek geri dönnmek zorunda kaldı. Seyredenlerden tiyatro hakkında bilgi alınca o günü oyunu seyredemediklerine bayağı üzüldüler. Bu konuda Tahsin Begimgil ile görüştüğmüzde oyunu tekrardan kısa bir süre içerisinde tekrar seygileyeceklerini söyledi. Ve oyun sonunda oyuncuları ayakta alkışlayan seyircilere teşekkürlerini belirtti. Ayrıca Belediye Başkanınmız Murat ÇALIK ile Beylikdüzü Belediyesi Kültür İşleri’ne, Beylicum AVM ilgilerine ve Bizimkent Dernegine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Oyundan sonra gelen bazı youmlar ise şu şekilde:

* Oyununuz tekrar gösterilecek mi
Ne zaman

* Başardık….Hem de öyle böyle değil☺ Gelip bizi izleyen herkese sonsuz teşekkürler…..Merdivenlere , yerlere kadar oturup , salonu hinca hınç doldurdunuz Yer kalmadığı için geri dönmek zorunda kalan arkadaşlarımızdan özür diiyoruz ve bir daha ki oyunumuza bekliyoruz. Sevgiler hepinize ❤

* Tahsin’cim, asıl biz nazik davetin için çok teşekkür ederiz. Sevgili Kayhan ile birlikte çok güzel bir zaman geçirdik.

* Tamamen sıfırdan bulup ortaya çıkardığın, donattığın ve motive ettiğin bu güzel amatör oyuncular grubu bizlere enerjisi yüksek bir oyun sergilediler. Oyunun sonunda seni sahneye davet ettiklerinde emeklerinin karşılığını almanın heyecanını yüzünde hissettik.

* Yeni oyunlarını bekliyor, senin ve ekibinin başarılarının devamını diliyorum. Sevgiyle…

İlgili Makaleler

Kapalı