GenelSiyaset

CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Yaşar Genç : Kenetlenelim

CHP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, Kurban Bayramı’nın ikinci günü düzenlediği bayramlaşma töreni partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği törene CHP İstanbul 3.Bölge Milletvekili Süleyman Çelebi de katıldı.

İlçe binasında gerçekleşen bayramlaşma programı öncesinde Marmara Nevşehirliler Derneği’ni makamında ağırlayan CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Yaşar Genç daha sonra
tüm parti üyelerinin bayramını kutladı. Bayramlaşma programında yaptığı konuşmasında, Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğine dikkat çeken Yaşar Genç, ülkeyi aydınlık yarınlara ulaştırmanın tek yolunun birlik olup kenetlenmekten geçtiğine vurgu yaptı.

AKP’nin Türkiye’yi adım adım diktatör bir idareye sürüklediğine işaret eden Genç, “Adalet sistemimiz kalmadı. Bütün dengeler bozuldu. Böyle bir ortamda bayramımızı nasıl mutlu kutlayabiliriz. Bir işe girmek istediğinizde dahi hangi partidensiniz diye soru sorulan bir zamandayız. Böyle bir noktada birbirimize kenetlenmeliyiz” diye konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı