Bize Takılanlar

Bölgesel Zayıflama Gerçeği: Efsane mi ? Mucize mi?

21. Yüzyılın en büyük sorunlarından biri malesef ki fazla alınan kilolar ve vücudumuzda meydana gelen deformasyon ve şişmanlık. Genellikle çocukluktan başlayan veya ileriki yaşlarda meydana gelen düzensiz ve sağlıksız beslenme ile başlayan ve hareketsiz günlük yaşantımız ile daha da derinleşen bu sorunun çözümü için bir çok araştırmalar yapılmaktadır.

Bununla birlikte fitness ve spor merkezlerinde şu hareketleri yapın, incecik bir karna sahip olacaksınız ya da şu egzersizlerle şu kadar sürede kalçanızdaki yağlardan kurtulabilirsiniz gibi sloganlara sıkça rastlıyoruz. Bunları gördüğümüzde aslında bir anlamda da mutlu oluyoruz. Peki Bölgesel yağlanma sorunumuzun çözümü gerçekten bu kadar basit mi?

Bölgesel zayıflama konusunda tam olarak sonuç alabilmek için ne kadar süre geçmeli ve bu arada neler; Özel bir diyet, spor takviyesi gerekmemekle beraber nasıl olsa böyle bir uygulama yaptırdım diye fazla yemek kaybedilen yağların yeniden oluşmasına neden olur. Yine de serbestleşen yağ asitlerini harcamak ve yenilerini depolamamak için ultra kavitasyon ile hipoosmolar lipotomi ertesi, yaşa ve bedene uygun bir beslenme ve hareket etmenin haricinde özel bir çaba gerekmez.

Kavitasyonile ilk seanstan itibaren yağlı bölgede elle tutulur bir yumuşama ardından da sertleşip küçülme hissedilir. Gözle görülür sonuçlar ise 15. günden itibaren görülebilir.


beylikdüzü zayıflama merkezi
Elif Akgün
Estetik ve Güzellik Merkezi
www.elifakgun.com

Bizimkent Karşısında
BeyCity Alışveriş Merkezi
Beylikdüzü / İstanbul
Tel : 0212 872 03 13-14 / 0534 231 98 39

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı