Gündem

Bodrum’da Yerel Seçim Heyecanı

Bodrum Belediye Meclisi İçin İbrahim Özten Adaylığını Açıkladı

Bodrum, 2024 Mart ayındaki yerel seçimlere yönelik heyecan dolu günler yaşıyor. Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Bodrum Belediye Meclis Üyesi adaylığını açıklayan İbrahim Özten, ilçede büyük bir destek ve ilgiyle karşılanıyor.

İbrahim Özten, uzun yıllardır Bodrum’un sosyal ve kültürel hayatına katkıda bulunan bir isim olarak tanınıyor. Yerel yönetimde daha etkili ve katılımcı bir rol oynamak amacıyla adaylığını açıklayan Öztan, ilçenin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmayı hedefliyor.

Adaylık açıklamasında konuşan İbrahim Özten, “Bölgemin ve Bodrum halkının beklentilerini biliyorum. Gündoğan’ın sorunlarına hakimim. Değişimden sonra genç ve dinamik bir kadro ile çok güzel bir şekilde yapılanma yapıldı; mecliste mahallemin sorunlarını daha iyi temsil etmek için bu göreve başvurdum.

Kış aylarında özellikle gençlerimizin değerlendireceği ve aktivitilerin düzenleneceği salonların yapılmasını, yaşadığımız sorunların başında gelen su sorununun çözümü için gerekli çalışmaların yapılmasını ve kısa sürede çözümlerin uygulanmasını sağlayacağım.

Sağlıklı çözüm alacağımıza inanıyorum. Partimizin yeni yüzyılında genç kadromuzla güzel, modern bir belediye kurup iyi ve kaliteli hizmetlerde bulunmak için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz.” dedi.

CHP İlçe Başkanı Tuna Işın da İbrahim Özten’ın adaylığını memnuniyetle karşıladıklarını belirterek, “İbrahim Özten, deneyimi ve ilçeye olan bağlılığıyla Bodrum için önemli bir kazanç olacaktır. Partimiz ve ilçemiz adına umut verici bir adım” şeklinde konuştu.

Bodrum Belediye Meclisi için gerçekleşecek olan yerel seçimler, ilçenin yönetiminde söz sahibi olacak yeni isimleri belirlemek adına önemli bir süreci başlatıyor. İbrahim Özten’ın adaylığıyla birlikte yerel siyaset sahnesindeki rekabetin de artması bekleniyor.

Seçimler öncesi Bodrum’da adaylar arasındaki diyalog ve projelerin ön plana çıkması, ilçede yaşayanların beklentilerini karşılamak adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Bodrum sakinleri, seçim sürecinde adayların vizyon ve projelerini daha yakından tanıyarak bilinçli bir tercih yapma fırsatına sahip olacak.

Yerel seçimlere kadar Bodrum’da seçim heyecanının artması ve adaylar arasındaki mücadelenin sürmesi beklenirken, İbrahim Özten’ın adaylığı, ilçedeki siyasi dinamiklere yeni bir soluk getireceğe benziyor. Seçim sürecini yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı