Bina ve Site Yönetimi Sistemi

HEMEN ÜCRETSİZ TEST ET

Yönetimcell’i 30 gün boyunca ücretsizolarak test edebilirsiniz. İsterseniz gerçek üyelerinizi girerek, isterseniz de sanal üyeler üzerinden programı kullanabilirsiniz..

Profesyonel Bina ve
Site Yönetimi Bilgi Hattı

0 532 274 49 49

Beylikdüzü ve İstanbul yeni gökdelen merkezi Esenyurt’taki bina ve sitelerin yönetimini hızlı ve zahmetsiz olarak ve tüm bina sakinlerinize ulaşarak yapabimeniz artık mümkün.

Yönetimcell alt yapısı ile 10 yılı aşkın bir süredir bina ve site yönetimlerine bu sistemi sunarak 3.000 den fazla Bina ve Site Yönetiminin seçimi, memnuniyeti ve güveni ile sizlerde Bina ve Site Yönetiminizi artık oturduğunuz yerden günümüzün son teknolojik alt yapısını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Avcılar, Küçükçekmece gibi daha yerleşik düzenli Bina ve Site Yönetimlerinin bulunduğu yerlerde de Yönetimcell alt yapısı ile Site yönetiminiz artık daha basit, hızlı ve güvenilir olarak gerçekleşecek. Tüm bina sakinlerinin bir tıklama ile aidat borçlarını öğrenebilecek, genel giderler ve fatura bilgilerinizi görebilecek.

İster Beylikdüzü, Gürpınar, Beykent, Esenyurt gibi yeni oluşturulan site yönetimleri için olsun isterseniz Küçükçekmece, Avcılar, Firuzköy, Bahçeşehir gibi daha yerleşmiş bir site yönetimi için olsun Yönetimcell‘in güvenli ve hızlı teknolojik alt yapısı ile size sunulan Profesyonel Bina ve Site Yönetimi hakkında bilgi alıp bu fırsatı değerlendirin.

Profesyonel Bina ve
Site Yönetimi Bilgi Hattı

0 532 274 49 49

Herkesin kolayca kullanabileceği,
kullanırken keyif alacağı,
sade ve anlaşılır bir program!..

Yöneticilerin tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek içeriğe sahiptir. İnternetin olduğu her yerden programınıza kolaylıkla erişebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Yonetimcell‘le zamanınız size ve sevdiklerinize kalır..

Kapalı