BeylikdüzüGündem

BEYLİKDÜZÜ’NDE BAHAR TEMİZLİĞİ

Beylikdüzü Belediyesi, UPS Türkiye gönüllüleri iş birliği ile bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. “Küresel Gönüllülük Ayı” kapsamında gerçekleşen proje ile Yavuz Sultan Selim Bulvarı üzerinde geniş çaplı bir çevre temizliği yapıldı.

Beylikdüzü Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, “Küresel Gönüllülük Ayı” projesi kapsamında UPS Türkiye gönüllüleri iş birliği ile bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Proje kapsamında Yavuz Sultan Selim Bulvarı üzerinde geniş çaplı bir çevre temizliği yapıldı. Temizlik çalışması sırasında toplanan; kâğıt, plastik, cam, ambalaj ve elektronik atıklar ise Mobil Atık Getirme Merkezi’nde geri dönüşüme kazandırıldı. Öte yandan belediye ekipleri tarafından rutin olarak yapılan, kirliliğin ortadan kalkması ve kötü kokuların oluşmaması için çöp konteynerleri de yıkanarak, dezenfekte edildi.

“Ortak çalışmalar için başka firmaları da Beylikdüzü’ne bekliyoruz”

UPS ile güzel bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Beylikdüzü Belediyesi Temizlik İşleri Şefi Gökşen Ayözen, “Güzel bir bahar temizliği oldu, umarım bunu her ay başka mahallelerde yaparız. Ortak çalışmalar için başka firmaları da Beylikdüzü’ne bekliyoruz” dedi. Nisan ayının UPS’de gönüllülük ayı olarak belirlendiğini dile getiren UPS Türkiye gönüllüleri yetkilisi Dilara Orhun ise “Beylikdüzü Belediyesi ile iş birliği yaparak böyle bir gönüllülük aktivitesi gerçekleştirdik. Çevre temizliğinde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Kapalı