BeylikdüzüGenel

Beylikdüzülü Çocukların Şubat Ayı Bol Eğlenceli Geçecek

Beylikdüzü Belediyesi, ilçedeki çocukları her ay kültür merkezlerinde ağırlıyor. Şubat ayı içerisinde Gürpınar ve Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde sinema ve tiyatro gösterimlerinin olacağı günlerde minikler eğlenceli dakikalar geçirecek.

Sinema ve Tiyatrolar Minikler İçin…

Her Cumartesi ve Pazar günleri saat 13.00’te başlayan sinemaları ardından 15.00’te başlayan tiyatrolar takip ediyor. Şubat ayı içerisinde Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde gösterimde olacak sinemalar şöyle; Ormanda Karmaşa, Zamanda Yolculuk, Cesur Tavşanın Sihirli Macerası, Büyüler Evi, Fındık İşi. Gürpınar Kültür Merkezi’ndeki sinemalar ise ay içinde sırasıyla Hediye Operasyonu, Sevimli Hayalet, Cesur Civciv, Yenilmez Takım (Kikoriki) ve Cesur Zebra Khumba.

Tiyatrolar ise Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde Renkgiller, Büyülü Orman, Ihlamur Teyze Mikroplara Karşı, Sevgili Dostum Toşo, Gürpınar Kültür Merkezi’nde Bir Düşün, Karagöz’ün Oyunu, Nasrettin Hoca, Adada Şamata. Minikleri sosyal hayatın içine eğlenceli bir şekilde dahil edecek oyunlar, misafirlerini bekliyor.

İlgili Makaleler

Kapalı