BeylikdüzüGenel

Beylikdüzü “okul gönüllüleri” Projesi Başlatılıyor

İhlas Marmara İlköğretim Okul Müdürü Erdoğan Ertürk ve Okul Aile Birliği temsilcileri, yeni görevini tebrik amacıyla Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu gelecek hafta düzenleyecekleri kermese davet eden okul yönetimi, başkanın eğitime olan desteğinden ötürü duydukları memnuniyeti dile getirdi.

“En İyileri Beylikdüzü’nde Olsun”

Beylikdüzü’nde incelenmedik okul bırakılmayacağını belirten Belediye Başkanı İmamoğlu, tüm okulları yeterli standarta ulaştırmak, okullara yeni kazanımlar sağlamak için projeler üretmeye başladıklarını söyledi. “Beylikdüzü’ndeki okullar İstanbul’un en iyi okulları olsun istiyorum” şeklinde görüşlerini bildiren İmamoğlu, “Bunu birlikte başaracağız. Okulların var olan ihtiyaçlarını karşılamak adına her okula bir okul gönüllüsü bulmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

Kadınlar Her Alanda Aktif ve Başarılı…

İhlas Marmara Okul Aile Birliği üyelerinin ağırlıklı kadınlardan kurulduğunu farkeden İmamoğlu, “Kadınlar her alanda daha aktif ve başarılı oluyor. Sizi tebrik ediyorum. Bulunduğunuz her yeri güzelleştiriyorsunuz. Bizim mecliste de toplam sekiz üyemiz kadınlardan oluşuyor. Bunun daha da artması lazım” şeklinde konuşarak okul müdürü ve aile birliği üyelerine başarılarının devamını diledi.

İlgili Makaleler

Kapalı