Genel

Beylikdüzü ‘ndeki Yeni Park İnşaatları Hızlandı

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçeye yeni parklar kazandırmak için kolları sıvadı. Adnan Kahveci ve Yakuplu Mahallelerinde belirlenen yeşil alanlarda başlanan park yapım çalışmaları hızla sürüyor.

Adnan Kahveci Mahallesi İlim Sokak ve Kalkan Sokak üzerinde bulunan yeşil alanlara konumlandırılacak parkların yapımı sürüyor. Ayrıca Yakuplu Mahallesi 194. Sokak’ta da park çalışmaları tamamlanmak üzere. Parklar, çocukların güvenli bir şekilde oyun gruplarından faydalanabileceği, ebeveynlerin ise yeşil bir ortam içinde keyifli vakit geçirebileceği donanımları içinde barındıracak

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Yaklaşık 9 bin 100 m² yeşil alanı park haline dönüştürerek hem vatandaşımızın talep ve isteklerine cevap vermek, hem de çocuklarımızın sosyalleşebilmesi için ortamlar oluşturmaktayız. Örnek ilçelerden biri olma yolunda hızla ilerleyeceğiz. Beylikdüzü’nde büyük bir hassasiyetle çalışarak semtimizde yaşayan vatandaşımızın maksimum düzeyde memnuniyetini sağlamak amacıyla emek sarf edeceğiz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı